top of page
KURUMSAL

Heading 1

KURUMSAL

 

CENDEY Koçluk, Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri firması, uluslararası alanlarda kanıtlanmış koçluk modelleri ve araçlarlarıyla, ICF (International Coaching Federation)  etik kuralları ve temel değerleri çerçevesinde koçluk, danışmanlık ve eğitim hizmeti veren ve gelişim çalışmaları uygulayan bir kuruluştur.. 

 

Değişime hazır , performansını yükseltmek, verimini arttırmak ya da içindeki çözümü arayıp potansiyeli ortaya çıkartmak isteyen,  cesur ve yaratıcı, seçimlerini sahiplenip sorumluluğunu alabilecek, bireysel veya kurumsal alandaki  herkes için koçluk hizmetleri vermektedir. 

Bireysel ve kurumsal müşterilerin hedeflerine ulaşmalarında arzu ettikleri değişim ve gelişimi  yapabilmelerine  destek vermek,  fark ve farkındalık yaratmak, müşteri memnuniyeti yüksek bir eğitim ve danışmanlık şirketi olmak en büyük hedefidir.  

Paydaşlaıyla sahip olduğu iletişimin gücünden yararlanarak,  katacakları pozitif değerler ışığında uzun vadeli çalışmaları sürdürmek ve hizmet alanlarında şeffaflık, güven, sadakat, kalite ve bilgi gibi değerleri ön planda tutmak en önemli değeridir...

Dünyada büyük bir ihtiyaç olduğuna inandığı, pozitif gelişim ve değişimin, Kurumsal ve Bireysel alanlarda arttırılmasına ve devamlılığının sağlanmasına destek olmak üzere hizmetler vermek misyonundan hareket eder..

Saygılarımızla,

KURUMSAL

KOÇLUK NEDİR
NE DEĞİLDİR ?
ICF ETİK KURALLARI
NEDİR ?
bottom of page